Вітальне слово ректора

Вітальне слово ректора

Вітаю вас у віртуальному просторі Національної академії прокуратури України – державної установи із спеціальним статусом, що здійснює спеціальну підготовку кандидатів на посаду прокурора та проводить підвищення кваліфікації прокурорів.

 

Діяльність органів прокуратури у період реформування привертає особливу увагу суспільства. Час вимагає від працівників органів прокуратури виконання покладених на них законодавством повноважень щодо захисту особи, суспільства та держави від кримінальних правопорушень, підтримання їх інтересів у судовому порядку.

 

На плечі прокурора лягає процесуальне керівництво повного та неупередженого розслідування злочинів з тим, щоб кожний, хто вчинив кримінальне правопорушення, був притягнутий до відповідальності. Жоден невинуватий не був обвинувачений або засуджений безпідставно. Жодна особа не була піддана необґрунтованому процесуальному примусу і щоб до кожного учасника кримінального провадження була застосована належна правова процедура.

 

Підготовка висококваліфікованих кадрів для органів прокуратури України має загальнодержавне значення та є запорукою підвищення іміджу органів прокуратури.

 

Сьогодні наш заклад поєднує спеціальну підготовку на посади прокурора, підвищення кваліфікації працівників органів прокуратури та державних службовців з науково-методичним забезпеченням прокурорської діяльності.

 

Ректор Академії

Іван Присяжнюк