Відділ міжнародних зв’язків

Відділ міжнародних зв’язків

Відділ міжнародних зв’язків утворено відповідно до наказу Генерального прокурора України від 21 грудня 2015 року з метою налагодження міжвузівських та міжнародних зв’язків Національної академії прокуратури України з українськими, іноземними ВНЗ та міжнародними установами. Основною метою відділу є налагодження співробітництва з українськими та іноземними навчальними закладами, міжнародними організаціями, які спеціалізуються на підготовці та підвищенні кваліфікації прокурорів, імплементація європейських стандартів навчання та підвищення кваліфікації працівників органів прокуратури, обмін досвідом з іноземними експертами, проведення міжнародних наукових заходів.

 

Академія тісно співпрацює з Консультативною місією Європейського Союзу; Радою Європи; Агенством США з міжнародного розвитку USAID; Моніторинговою місією ООН з прав людини; Спеціальною моніторинговою місією ОБСЄ в Україні; Громадською організацією „Ла Страда – Україна”; Координатором проектів ОБСЄ в Україні; Управлінням Верховного комісара Організації Об’єднаних Націй у справах біженців в Україні; Дитячим фондом Організації Об’єднаних Націй (ЮНІСЕФ) в Україні; Міністерством закордонних справ України; посольствами Республіки Польща, Румунії, Італійської Республіки, Республіки Болгарія, Республіки Казахстан, Чеської Республіки, Французької Республіки, Словацької Республіки, Сполучених Штатів Америки, Австрійської Республіки та іншими посольствами в Україні.

 

Напрями діяльності підрозділу:

  • Забезпечення організації роботи Академії та контроль за виконанням організаційно-розпорядчих документів у сфері міжнародного та міжвузівського співробітництва.
  • Здійснення функцій щодо взаємодії Академії з державними і недержавними установами інших країн, міжнародними організаціями, фондами, а також встановлення і здійснення співробітництва Академії з іншими навчальними закладами в Україні та за кордоном.
  • Підготовка проектів договорів або інших угод про співпрацю з навчальними закладами і науковими установами України, зарубіжних країн, іноземними й міжнародними установами та організаціями і контроль за їх реалізацією.
  • Організаційне забезпечення участі працівників Академії у заходах міжнародного співробітництва (конференціях, семінарах, нарадах, круглих столах, симпозіумах тощо).
  • Проведення в Академії заходів із залученням іноземних фахівців та міжнародних експертів з метою перейняття позитивного досвіду; організація навчання (стажування) представників Академії за кордоном.

 

Начальник відділу:

Першин Володимир Геннадійович

 

Науковий співробітник:

Павленко Анастасія Миколаївна

 

 

Контактна інформація:

каб.301 (корпус №1)

тел. (044) 206 15 82; (044) 206 18 53

e-mail: international@ap.gp.gov.ua