Гранти

Наукова робота на 2019 рік

 

 

Поточні гранти:

Transparency International School on Integrity

 

Міжнародна школа Transparency International з питань доброчесності

 

Країна: Литва

 

Дедлайн: 20.05.2019

Тип гранта: літні школи

 

Веб-сайт: transparencyschool.org

Область наук: юридичні

 

 

Міжнародна школа Transparency International − це щорічна сучасна антикорупційна підготовка та підготовка кадрів для майбутніх лідерів. Майбутня школа розпочне роботу 8−14 липня 2019 року у м. Вільнюсі (Литва).

 

Учасникам надається унікальна можливість ознайомитися з останніми подіями у сфері боротьби з корупцією та підзвітністю й пропонуються реальні можливості для реалізації своїх ідей на практиці.

 

Після суворого процесу відбору для студентів, провідних фахівців із боротьби з корупцією проводять курс семи днів інтенсивної підготовки. У школі «Прозорість» прагнуть створити середовище рівноправного навчання та побудови доброчесності, в якому поєднують теорію з практикою і допомагають молодим лідерам набути навичок для запобігання корупції.

 

Завдяки шкільним лекціям, семінарам, тренінгам, а також екскурсіям надається унікальна можливість поєднати міжнародний та вітчизняний досвід. Це заохочує студентів підходити до розгляду теми з нової точки зору.

 

З 2010 року школа Transparency прийняла понад 1000 молодіжних лідерів із 120 країн світу.

 

Чи ця школа для вас?

Це легко. Школа «Прозорість» призначена для студентів старших курсів, випускників та молодих фахівців у віці до 35 років, які прагнуть навчитися протистояти корупції і тому, як досягти більшої прозорості в цьому напрямі у своїй країні. Поєднання інтенсивності академічного курсу з неконференційною атмосферою та безперервною взаємодією рівних із рівними зробить цей тиждень незабутнім.

 

До занять у школі зазвичай залучається однакова частка учасників із приватного та державного секторів, неурядових організацій та наукових кіл з усього світу. Завдяки такій різноманітності досвіду надається ще більше можливостей у боротьбі з корупцією. Отже, учасники не тільки дізнаються про причини корупції, а й ефективно зможуть використовувати свій час на вивчення практичних способів боротьби з цим явищем, внаслідок чого суспільство може стати більш прозорим та відповідальним.

 

У школі «Прозорість» не відбувається дискримінації за ознаками раси, кольору, національного походження, інвалідності, статі, гендерної ідентичності, релігії, політичних переконань, сімейного або батьківського статусу, сексуальної орієнтації.

 

Про що ви дізнаєтеся?

Школа «Прозорість» співпрацює з юридичною школою «Миколас Ромеріс». По завершенню курсу студенти отримують шість кредитів ECTS (Європейська система переказу кредитів), що лише підкреслює той факт, що учасники приходять до Школи для навчання і мають пройти додаткову підготовку до його початку.

 

Розташування

Школа з доброчесності співпрацює з юридичною школою «Миколас Ромеріс» у Вільнюсі. Її місія − навчити молодих людей бути творчими, інноваційними і продуктивними членами суспільства в усіх сферах, від науки до культури. Наразі MRU навчає близько дев’яти тисяч студентів і налічує понад семисот викладачів. 

 

Процес подачі заявки

Якщо у Вас виникли додаткові питання щодо процедури подачі заявки, зборів, стипендій тощо або будь-які труднощі, повʼязані з формою заявки, будь ласка, звʼяжіться з нами за адресою:

Джерело: unistudy.org.ua

https://www.science-community.org/r

 


 

NAWA invites foreign researchers to Poland

 

Країна: Польща

 

NAWA запрошує іноземних дослідників до Польщі

 

Дедлайн: 21.04.2019

Тип гранта: на наукові дослідження

 

Веб-сайт: nawa.gov.pl

Область наук: загальнонаукові

 

 

Польська національна агенція з академічної біржі рада оголосити про нову програму для вступників – Програму Улам. Програма допоможе іноземним дослідникам розвивати свою кар’єру шляхом інтенсифікації міжнародної мобільності, а також налагодити наукове співробітництво з найкращими організаціями – господарями в Польщі. Вона надає можливість як визнаним, так і перспективним ученим, принаймні докторантам, відвідати Польщу для участі в науковій діяльності, насамперед наукових проектах та дидактиці.

 

Чому Програма Улам?

 • жваво розвивається дослідницьке середовище, що відповідає потребам молодих вчених;
 • одна із 10 кращих країн, які мають статус «зірок висхідного явища в науці» згідно із журналом Nature (2016);
 • 82 польські університети та науково-дослідні установи, відзначені Європейською Комісією з передового досвіду HR;
 • одна із лідерів у наукових публікаціях, створених у Східній Європі.

У Програмі передбачено фінансування стипендії, яка покриває витрати на вигоди бенефіціара у розмірі близько 2400 євро на місяць. Сума стипендії може бути збільшена, якщо вченого супроводжує його/її дружина/чоловік або неповнолітні діти, а у випадку вченого з офіційно визначеною інвалідністю –   персональний помічник.

 

Хто має право подати заяву?

Заявник – вчений, який:

 • має принаймні докторський ступінь, отриманий в іншій країні, а не Польщі;
 • не має польського громадянства, за винятком осіб, які є громадянами Польщі і чий повний цикл докторських досліджень фінансується польським урядом;
 • працює в іноземному закладі вищої освіти/дослідницькому центрі або щойно захистив кандидатську дисертацію, або завершив підготовку у попередній докторантурі.

Який графік програми?

Конкурс проводиться з 22 січня по 23 квітня 2019 року. Візити за Програмою можуть тривати від 6 до 24 місяців у період з 1 жовтня 2019 по 31 травня 2020 року.

 

Які заходи охоплюються Програмою?

 • завершення строку підготовки у першій або наступній докторантурі;
 • проведення наукових досліджень, у тому числі у співпраці з польськими вченими або дослідницькими групами;
 • отримання матеріалів для дослідження або наукового видання;
 • викладання в навчальному закладі.

 

Польська національна агенція з академічних обмінів (NAWA) рада оголосити про нову програму для вступників-дослідників: Програма Улам.

 

Метою Програми Улам є допомога іноземним дослідникам у розвитку шляхом інтенсифікації міжнародної мобільності, а також налагодження наукового співробітництва з найкращими установами в Польщі, що приймають.

 

Пропозиція може бути подана тільки особою, яка має докторський ступінь.

 

Діяльність, що проводитиметься під час навчання, може включати:

 

проведення дослідницьких та/або робочих розробок;

 

післядипломне навчання;

 

отримання матеріалів для наукової роботи або публікації;

 

проведення дидактичних занять у центрі, що приймає.

 

Візити в межах програми можуть тривати від 6 до 24 місяців. У програмі передбачено виплати стипендій, що покривають витрати бенефіціара у звʼязку з його перебуванням в установі, що приймає, у розмірі 10 000 злотих на місяць, та надбавку на транспортну мобільність.

 

Для подання заявки необхідно зареєструвати заявку в системі ІКТ Агентства та надіслати заповнену заявку в електронному вигляді разом із необхідними додатками. Конкурс пропозицій відкритий з 22 січня по 23 квітня 2019 року.