Керівництво

Керівництво

РЕКТОР НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ ПРОКУРАТУРИ УКРАЇНИ

Лошицький Михайло Васильович

Народився у місті Києві.

У 1999 році закінчив магістратуру Національної академії внутрішніх справ України за спеціальністю „Правознавство” з відзнакою.

Свою трудову діяльність розпочав з червня 1998 року на посаді оперуповноваженого відділу карного розшуку Жовтневого РУ ГУ МВС України в місті Києві, а з серпня 1999 року працював на посаді старшого інспектора з особливих доручень групи по організації інкасації і супроводження відділу служби охорони управління Державної служби охорони при ГУ МВС України у місті Києві.

З жовтня 1999 року по жовтень 2002 року – ад’юнкт ад’юнктури Національної академії внутрішніх справ України.

З жовтня 2002 року по грудень 2010 року обіймав посади, пов’язані з викладацькою роботою: пройшов шлях від викладача до заступника начальника кафедри адміністративної діяльності Національної академії внутрішніх справ.

З грудня 2010 року по вересень 2011 року працював заступником начальника навчально-наукового інституту управління Національної академії внутрішніх справ.

З вересня 2011 року по березень 2015 року – професор кафедри адміністративного права і процесу Національної академії внутрішніх справ.

З березня по листопад 2015 року – ректор Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ.

З листопада 2015 року – професор кафедри адміністративного права і процесу Національної академії внутрішніх справ.

З грудня 2017 року по січень 2018 року обіймав посаду директора навчально-наукового інституту № 1 Національної академії внутрішніх справ.

Наказом Генерального прокурора України від 26 січня 2018 року призначений ректором Національної академії прокуратури України з 29 січня 2018 року.

Доктор юридичних наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України.

Години прийому громадян: щосереди 15:00 - 17:00, кабінет 109 корпус 1

 

ПЕРШИЙ ПРОРЕКТОР З НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНОЇ ТА НАУКОВОЇ РОБОТИ

Мінченко Сергій Іванович

Народився у місті Корсунь-Шевченківський, Черкаської області.

У 1997 році закінчив Національну академію внутрішніх справ України за спеціальністю „Правознавство”.

Після закінчення навчання з червня 1997 року по березень 2018 року проходив службу в органах внутрішніх справ.

З жовтня 1999 року по жовтень 2002 року – ад’юнкт ад’юнктури Національної академії внутрішніх справ України.

З жовтня 2002 року по червень 2010 року працював на посадах викладача кафедри кримінального права та заступника начальника інституту з координації роботи регіональних відділень інституту заочного та дистанційного навчання Національної академії внутрішніх справ України, а згодом –заступника начальника навчально-наукового інституту заочного та дистанційного навчання з координації роботи регіональних відділень Київського національного університету внутрішніх справ.

З червня 2010 року по лютий 2013 року – докторант докторантури та ад’юнктури Київського національного університету внутрішніх справ.

З лютого 2013 року по березень 2015 року обіймав посади: викладача кафедри, професора кафедри оперативно-розшукової діяльності та професора кафедри кримінології та кримінально-виконавчого права Національної академії внутрішніх справ.

З березня по квітень 2015 року – професор кафедри адміністративного права, процесу та адміністративної діяльності органів внутрішніх справ факультету підготовки фахівців для підрозділів міліції громадської безпеки Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ.

Із квітня по листопад 2015 року – проректор Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ.

З листопада 2015 року по березень 2018 року працював професором кафедри кримінології та кримінально-виконавчого права Національної академії внутрішніх справ.

З березня по квітень 2018 року – працював начальником управління організаційного забезпечення та планування Національної академії прокуратури України.

Наказом Генерального прокурора України від 11 квітня 2018 року № 44-к призначений проректором Національної академії прокуратури України.

Є автором більше 60 наукових та навчально-методичних праць, більшість з яких видані у фахових виданнях МОН України.

З квітня 2016 року габілітований доктор правничих наук за спеціальністю «Кримінальний процес і криміналістика; судова експертиза; оперативно-розшукова діяльність» (Республіка Польща).

Доктор юридичних наук, старший науковий співробітник.

Години прийому громадян: щоп'ятниці 10:00 - 12:00, кабінет 109 корпус 1

 

ПРОРЕКТОР НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ ПРОКУРАТУРИ УКРАЇНИ

Севрук Юрій Григорович

Народився у місті Житомир, Житомирської області.

У 1997 році закінчив Національну юридичну академію України імені Я.Мудрого.

З 1991 року працював столяром виробничого об’єднання „Житомирдерев”, м. Житомир Житомирської області. Надалі вчився у Національній юридичній академії України імені Ярослава Мудрого.

Трудову діяльність в органах прокуратури розпочав з посади стажиста прокуратури міста Коростеня, стажиста на посаді старшого слідчого прокуратури міста Житомира, старшого слідчого прокуратури м. Житомира, старшого слідчого слідчого відділу прокуратури Житомирської області, заступника Новоград-Волинського міжрайонного прокурора Житомирської області та начальника відділу нагляду за додержанням законів органами СБУ, державної митної служби та прикордонної охорони при провадженні оперативно-розшукової діяльності, дізнання та досудового слідства прокуратури Житомирської області.

У період із січня 2003 року по грудень 2010 року працював у Генеральній прокуратурі України на посадах: прокурора відділу, заступника начальника відділу, начальника відділу, заступника начальника управління та першого заступника начальника управління Головного управління нагляду за додержанням законів при провадженні оперативно-розшукової діяльності, дізнання та досудового слідства Генеральної прокуратури України.

Із грудня 2010 року по грудень 2012 року – прокурор Подільського району міста Києва.

З грудня 2012 року по липень 2015 року обіймав посади: заступника начальника управління, заступника начальника Головного управління та начальника Головного управління нагляду у кримінальному провадженні Генеральної прокуратури України.

Із липня 2015 року по червень 2016 року – перший заступник Генерального прокурора України.

З червня 2016 року по т.ч. – проректор Національної академії прокуратури України.

Нагороджений медаллю “За працю і звитягу”. Відзначений Грамотою Верховної Ради України.

Нагороджений нагрудними знаками: “Подяка за сумлінну службу в органах прокуратури” ІІІ ступеня, “Подяка за сумлінну службу в органах прокуратури” ІІ ступеня та “Почесний працівник прокуратури України.

Години прийому громадян: щопонеділка 14:00 - 16:00, кабінет 109 корпус 1