Угоди Академії

15.08.2019 | Укладення Меморандуму про взаємодію і співпрацю з ТОВ         «Ю-КОНТРОЛ»

15 серпня 2019 року в Національній академії прокуратури України відбулася робоча зустріч, конструктивним наслідком якої стало підписання ректором Національної академії прокуратури України Михайлом Лошицьким та директором ТОВ «Ю-КОНТРОЛ» Сергієм Мільманом Меморандуму про взаємодію і співпрацю між ТОВ «Ю-КОНТРОЛ» та Національною академією прокуратури України».

 

18.07.2019 | Підписано Меморандум про співробітництво та партнерство між ТОВ «Інформаційно-правові системи» та Національною академією прокуратури України

18 липня 2019 року в Національній академії прокуратури України відбулася робоча зустріч, конструктивним наслідком якої стало підписання ректором Національної академії прокуратури України Михайлом Лошицьким та директором ТОВ «Інформаційно-правові системи» Олександром Берназюком Меморандуму про співробітництво та партнерство між ТОВ «Інформаційно-правові системи» та Національною академією прокуратури України.

 

17.07.2019 | Підписано Меморандум про співпрацю між Національною академією прокуратури України та Державним закладом післядипломної освіти «Академія фінансового моніторингу»

17 липня 2019 року ректор Національної академії прокуратури України Михайло Лошицький та директор Державного закладу післядипломної освіти «Академія фінансового моніторингу» Антон Чубенко підписали меморандум про співпрацю.

 

04.06.2019 | Підписано Меморандум про співробітництво між Національним агентством з питань запобігання корупції та Національною академією прокуратури України

4 червня 2019 року ректор Національної академії прокуратури України Михайло Лошицький та Голова Національного агентства з питань запобігання корупції Олександр Мангул підписали меморандум про співробітництво.

 

30.05.2019 | Укладення Договору про співпрацю між Національною академією прокуратури України та Національним педагогічним університетом імені М. П. Драгоманова

30 травня 2019 року ректор Національної академії прокуратури України Михайло Лошицький та ректор Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова Віктор Андрущенко уклали договір про співпрацю.

 

28.05.2019 | Укладення Договору про співпрацю між Університетом Тарапака та Національною академією прокуратури України

28 травня 2019 року Національну академію прокуратури України відвідав Президент Апеляційного суду міста Сантьяго Республіки Чилі, професор юридичного факультету Університету Тарапака Хав’єр Анібал Мойя Куадра.

21.05.2019 | Укладення Договору про співпрацю з Благодійною організацією «Благодійний фонд соціального та інноваційного розвитку»

21 травня 2019 року в Національній академії прокуратури України відбулася робоча зустріч, конструктивним наслідком якої стало укладення Договору про співпрацю між Академією і Благодійною організацією «Благодійний фонд соціального та інноваційного розвитку».

19.04.2019 | Підписання меморандуму про співпрацю з ТОВ ,,База даних судової практики «РАТІО ДЕЦІДЕНДІ»”

19 квітня 2019 року відбулося підписання меморандуму про співробітництво між Національною академією прокуратури України та товариством з обмеженою відповідальністю ,,База даних судової практики «РАТІО ДЕЦІДЕНДІ»”.

12.12.2018 | Підписання договору про співпрацю з Міжнародним комітетом Червоного Хреста

12 грудня 2018 року відбулася робоча зустріч та підписання договору про співпрацю між Національною академією прокуратури України та Міжнародним комітетом Червоного Хреста.

25.05.2018 | Підписано меморандум про співпрацю з Державним бюро розслідувань

25 травня 2018 року в межах робочої зустрічі ректор Національної академії прокуратури України Михайло Лошицький та директор Державного бюро розслідування Роман Труба підписали меморандум про співпрацю.

02.11.2017 | Підписання угоди про співпрацю з Верховною контрольною палатою Республіки Польща

2 листопада 2017 року відбулася робоча зустріч та підписання Угоди про співпрацю між Національною академією прокуратури України та Верховною контрольною палатою Республіки Польща.

09.10.2017 | Підписання договору про співпрацю між Академією правосуддя Турецької Республіки та Національною академією прокуратури України

9 жовтня 2017 року було урочисто підписано договір про співробітництво між Національною академією прокуратури України та Академією правосуддя Турецької Республіки, який передбачає наукову і науково-практичну діяльність, двостороннє залучення фахівців до навчального процесу, участі у конференціях, круглих столів та видавницької діяльності.

20.09.2017 | Підписання меморандуму з Міжвідомчим науково-дослідним центром з проблем боротьби з організованою злочинністю

20 вересня 2017 року відбулося підписання меморандуму про співробітництво між Національною академією прокуратури України та Міжвідомчим науково-дослідним центром з проблем боротьби з організованою злочинністю при Раді національної безпеки та оборони України.

31.08.2017 | Підписання договору про співпрацю з Товариством Червоного Хреста в Україні

31 серпня 2017 року відбулася робоча зустріч представників Національної академії прокуратури України та Товариства Червоного Хреста в Україні, в результаті якої підписано договір про співпрацю.

22.08.2017 | Укладання меморандуму про співпрацю з Національною школою суддів України

22 серпня 2017 року було урочисто укладено меморандум про співпрацю між Національною академією прокуратури України та Національною школою суддів України.

21.08.2017 | Підписання меморандуму про співпрацю з Навчально-методичним центром перепідготовки та підвищення кваліфікації спеціалістів з питань фінансового моніторингу в сфері боротьби з легалізацією (відмиванням) доходів, одержаних злочинним шляхом, і фінансуванням тероризму

21 серпня 2017 року відбулося підписання меморандуму про співпрацю між Національною академією прокуратури України та Державним навчальним закладом післядипломної освіти «Навчально-методичний центр перепідготовки та підвищення кваліфікації спеціалістів з питань фінансового моніторингу в сфері боротьби з легалізацією (відмиванням) доходів, одержаних злочинним шляхом, і фінансуванням тероризму».

19.04.2017 | Підписання договору про співпрацю з Інститутом міжнародних відносин

19 квітня 2017 року відбулося підписання договору про співпрацю між Національною академією прокуратури України та Інститутом міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

25.01.2017 | Зустріч з представниками Інституту УДО України КНУ імені Тараса Шевченка

25 січня 2017 року відбулася робоча зустріч керівництва Академії з представниками Інституту Управління державної охорони України Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

27.12.2016 | Робоча зустріч керівництва Академії з представниками ГО «Ла Страда – Україна»

01.12.2016 | Підписання Договору про співпрацю з Інститутом кримінально-виконавчої служби

1 грудня 2016 року в Національній академії прокуратури України відбулася робоча зустріч і підписання Договору про співпрацю між представниками Академії та Інститутом кримінально-виконавчої служби.

17.11.2016 | Угода про співпрацю з Національною академією внутрішніх справ

17 листопада 2016 року в Національній академії прокуратури України відбулася робоча зустріч та підписання Угоди про співпрацю між представниками Академії та Національною академією внутрішніх справ.

03.11.2016 | Угода про співпрацю з Інститутом законодавства Верховної Ради України

3 листопада 2016 року в Національній академії прокуратури України відбулася робоча зустріч та підписання Угоди про співпрацю між представниками Академії та Інституту законодавства Верховної Ради України.

01.11.2016 | Договір про співпрацю з Європейським інститутом післядипломної освіти

1 листопада 2016 року відбулося урочисте підписання Договору про співпрацю між Національною академією прокуратури України та Європейським інститутом післядипломної освіти (Подгайськ, Словацька Республіка)

07.04.2016 | Делегація Демократичної Соціалістичної Республіки Шрі-Ланка