Дозвілля

Дозвілля

Дозвілля Академії насичене різноманітними спортивними та культурними заходами.

Футбольна команда Національної академії прокуратури України активно бере участь як у матчах з вищими навчальними закладами України, так і у Київській футзальній лізі.

Капітан команди – головний науковий співробітник відділу науково-методичного забезпечення участі прокурорів у кримінальному провадженні НДІ Національної академії прокуратури України Олександр Амелін поділився своїми враженнями щодо останньої гри, яка відбулася в рамках Київської футзальної ліги.

– Олександре, розкажіть про нашу команду.

– Завдяки активній позиції керівництва Академії щодо популяризації здорового способу життя, занять фізичною культурою та спортом футбольна команда нашого навчального закладу вперше у своїй історії бере участь у змаганнях такого рівня.

Враховуючи, що ми є дебютантами Київської футзальної ліги (КФЛ) спочатку було складно пристосуватися до високого темпу гри усіх без винятку суперників. Можливо тому, що основу команди становлять працівники Академії, яким більше тридцяти років. Однак у кожному матчі наша команда показує змістовну гру, не гіршу, ніж у суперників.

– Поділіться враженнями про останню перемогу.

– Ми готувалися до цієї гри, проглядали записи попередніх матчів суперника і обрали правильну тактику. З перших хвилин матчу ми активно пресингували і не давали їм часу на роздуми та роботу з м’ячем. Як наслідок на 10-й хвилині матчу ми вже перемагали з рахунком 3:0. Після цього необхідно було зосередитись на захисті, однак, занадто захопившись атакою, ми пропустили два голи. До кінця першого тайму нам знову вдалося перебіг гри і збільшити рахунок до 4:2.

У другому таймі команді Національного університету харчових технологій необхідно було ризикувати. Ми про це добре знали і спланували тактику гри від оборони. Скориставшись помилками суперника, нам вдалося забити ще три голи, встановивши кінцевий рахунок гри 7:2.

– Ви можете відзначити когось із гравців команди Академії, хто найкраще себе проявив протягом відбіркового етапу КФЛ ?

– Футбол – командний вид спорту. Будь-який результат здобувається зусиллями кожного гравця без винятку. У заявці на цей турнір у нас 18 гравців, думаю, можна відзначити кожного.

– А все ж таки Ви згадували про основу команди, хто її становить?

– На мою думку, важко уявити нашу команду без найбільш досвідченого і тактично грамотного футболіста Сергія Киричка. Чудово проявляють себе у кожному матчі Станіслав Тищенко та Дмитро Лотюк. Також варто згадати про опору і фундамент команди – голкіпера Володимира Дишлевого.

На тих, хто проходить підвищення кваліфікації очікують не лише лекції та ознайомлення з роботою Конституційного Суду України, Верховного Суду України, Верховної Ради України, а й відвідини театрів та екскурсії по визначним місцям міста Києва.