Доступ до публічної інформації

Доступ до публічної інформації

Забезпечення доступу до публічної інформаціії
Відповідно до вимог статті 19 Закону України «Про доступ до публічної інформації» запити на інформацію можуть подаватися на вибір запитувача в усній, письмовій чи іншій формі. Запит може бути індивідуальним або колективним. Письмовий запит подається в довільній формі.

Приймання запитів та надання доступу до публічної інформації проводиться у кабінеті 212 на другому поверсі приміщення Національної академії прокуратури України по вулиці Юрія Іллєнка (Мельникова) 81-б у місті Києві.

 

 

Графік прийому запитувачів інформації

Робота із запитувачами інформації проводиться у робочий час: понеділок – четвер з 9.00 год. до 18.00 год., у п’ятницю – з 9.00 год. до 16.45 год. (обідня перерва з 13.00 год. до 13.45 год.).

Прийом запитувачів інформації проводить відповідальний з забезпечення доступу до публічної інформації – начальник відділу документального забезпечення Біднова Оксана Олександрівна.

 

 

Графік особистого прийому громадян у Національній академії прокуратури України

 

 

 

Запити можуть надсилатись

– поштою на адресу: 04050 м. Київ вул. Юрія Іллєнка (Мельникова) 81-б;
– телефоном/факсом 206-18-46; 206-00-52;
– електронною поштою на адресу: public.napu@ap.gp.gov.ua

 

Запит на інформацію має містити (ч.5 ст.14 Закону):

– ім’я (найменування) запитувача, поштову адресу або адресу електронної пошти, а також номер засобу зв’язку, якщо такий є;

– загальний опис інформації або вид, назву, реквізити чи зміст документа, щодо якого зроблено запит, якщо запитувачу це відомо;

– підпис і дату за умови подання запиту в письмовій формі.

З метою спрощення процедури оформлення письмових запитів на інформацію розроблено відповідні форми запитів, які можна отримати у відповідального з забезпечення доступу до публічної інформації та на даному Веб-сайті.

У разі, якщо з поважних причин особа не може подати письмовий запит, їй буде надана допомога в оформленні запиту відповідальною особою з питань забезпечення доступу до публічної інформації, який обов’язково зазначає в запиті своє ім’я, контактний телефон, та надає копію запиту особі, яка його подала.

Згідно з вимогами ст. 22 вказаного Закону розпорядник має право відмовити в задоволенні запиту у таких випадках:

– розпорядник інформації не володіє і не зобов’язаний відповідно до його компетенції, передбаченої законодавством, володіти інформацією, щодо якої зроблено запит;

– інформація, що запитується, належить до категорії інформації з обмеженим доступом відповідно до ч. 2 ст. 6 цього Закону;

– особа, яка подала запит на інформацію, не оплатила передбачені ст. 21 цього Закону фактичні витрати, пов’язані з копіюванням або друком;

– не дотримано вимог до запиту на інформацію, передбачених ч. 5 ст. 19 цього Закону.

Запитувач має право оскаржити:

У відповідності до статті 23 Закону України «Про доступ до публічної інформації» рішення, дії чи бездіяльність розпорядників інформації можуть бути оскаржені до керівника розпорядника, вищого органу або суду.

Оскарження рішень, дій чи бездіяльності розпорядників інформації до суду здійснюється відповідно до Кодексу адміністративного судочинства України.

 

Інформаційно-довідкові матеріали

 

 

Форма запиту на отримання публічної інформації