Виїзні тренінгові заняття в рамках програми підвищення кваліфікації для працівників прокуратури Донецької області

12 та 13 лютого 2020 року на запрошення прокурора Донецької області Євгена Білоусова начальник відділу підвищення кваліфікації військових прокурорів інституту підвищення кваліфікації прокурорів Національної академії прокуратури України Микола Туркот та викладачі відділу – Олександр Ізотов і Ганна Ганова провели тренінгові заняття для працівників прокуратури Донецької області.

 

Тренінгові заняття були присвячені розгляду таких питань, як: порядок проведення огляду місця події (участь прокурора); призначення і проведення судових експертиз у кримінальному провадженні; оцінка висновку експерта.

 

 

Представники Національної академії прокуратури України, також взяли участь у проведенні тренінгових занять з курсу міжнародного гуманітарного права, що проводилися для працівників прокуратури Донецької області  експертами Міжнародного комітету Червоного Хреста в Україні.

 

Виїзні тренінгові заняття організовано та проведено Національною академією прокуратури України в рамках програми підвищення кваліфікації на базі  прокуратури Донецької області.

 

 

Прес-секретар Національної академії прокуратури України

Тронько Ольга