Проведено виїзний тренінг у Прокуратурі Хмельницької області

13 грудня 2019 року старший викладач відділу підвищення кваліфікації державних службовців органів прокуратури інституту підвищення кваліфікації прокурорів Національної академії прокуратури України Каміла Снігар та викладач цього відділу Олена Хрущ провели виїзний тренінг „Особливості щорічного оцінювання результатів службової діяльності державних службовців органів прокуратури: нові підходи” у Прокуратурі Хмельницької області.

 

 

Заняття відкрив начальник відділу кадрів Руслан Сідельников і виступив з вітальним словом. У заході взяли участь державні службовці та їх безпосередні керівники.

 

На заході обговорено зміни в законодавчому та нормативно-правовому регулюванні, особливості формування завдання та складання індивідуальної програми державного службовця, визначення рівня професійної компетентності державних службовців органів прокуратури та його підвищення.

 

Також учасникам тренінгу надано практичну допомогу з питань правильного виконання вимог законодавства стосовно щорічного оцінювання результатів службової діяльності державних службовців.

 

На завершення учасникам вручили відповідні свідоцтва про підвищення кваліфікації.

Халімончик Богдан