Проведено виїзний тренінг у Прокуратурі Черкаської області

26 грудня 2019 року начальник відділу підвищення кваліфікації державних службовців органів прокуратури інституту підвищення кваліфікації прокурорів Національної академії прокуратури України Наталія Наулік та старший викладач цього відділу Анатолій Горзов провели виїзний тренінг „Особливості щорічного оцінювання результатів службової діяльності державних службовців органів прокуратури: нові підходи” у Прокуратурі Черкаської області.

 

 

 

 

На заході обговорено зміни в законодавчому та нормативно-правовому регулюванні, особливості формування завдання та складання індивідуальної програми державного службовця, визначення рівня професійної компетентності державних службовців органів прокуратури та його підвищення.

 

 

Крім того, учасникам тренінгу було надано можливість застосувати здобуті знання та провести процедуру оцінювання результатів службової діяльності державних службовців Прокуратури Черкаської області за новими законодавчими нормами. Для виконання цього завдання застосовувався такий метод навчання, як моделювання (рольова гра).

Халімончик Богдан