Проведено тренінгові заняття для прокурорів місцевих прокуратур

 

У період з 10 по 12 грудня 2019 року викладачами відділу підготовки прокурорів з процесуального керівництва та криміналістичного забезпечення досудового розслідування інституту спеціальної підготовки Національної академії прокуратури України Кристиною Арушанян, Русланом Брящеєм, Матвієм Лисенковим та Євгенієм Наливайком проведено 4-ох годинні тренінги.

 

 

 

 

Тренінгові заняття на тему «Процесуальна діяльність прокурора під час повідомлення про підозру та подальше обґрунтування необхідності застосування запобіжного заходу» були проведені для прокурорів місцевих прокуратур, які проходять підвищення кваліфікації у Національній академії прокуратури України у період з з 09  по 13 грудня 2019 року.

 

 

Структура тренінгу складалась з двох частин. У першій частині тренінгового заняття розглянуті проблемні аспекти повідомлення особі про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, визначені типові помилки, які допускаються стороною обвинувачення на цьому етапі,  та запропоновані шляхи їх вирішення. Із застосуванням паперових кейсів проаналізоване повідомлення про підозру щодо його обґрунтованості та наявності процесуальних помилок.

 

 

У другій частині тренінгового заняття за допомогою методу акваріуму та кейс-методу розглянуті альтернативні варіанти застосування запобіжних заходів у запропонованому кримінальному провадженні, враховуючи різні підстави та ризики, що існують під час досудового розслідування.

 

Прес-секретар Національної академії прокуратури України 

Тронько Ольга