Працівники Національної академії прокуратури України провели виїздні тематичні заняття з підвищення кваліфікації

У період з 04 по 24 грудня 2019 року відбулося виїзне тематичне підвищення кваліфікації  працівників  прокуратури Луганської області.

 

На першому етапі прокурорські працівники в дистанційному режимі опрацьовували навчальний матеріал з питань доказування у кримінальному провадженні, відповідали на тестові завдання та вирішували задачі.

 

 

З метою закріплення набутих знань та проведення підсумкового контролю, 23 та 24 грудня 2019 року на базі прокуратури Луганської області  було проведено низку практичних занять та тренінгів.

 

 

У практичних заняттях взяли участь: начальник відділу підвищення кваліфікації військових прокурорів інституту підвищення кваліфікації прокурорів Національної академії прокуратури України Микола Туркот, старший викладач цього відділу Ганна Ганова та викладач Олександр Ізотов.

 

 

 

Зокрема викладачами проведено тренінги з питань огляду місця події, призначення судових експертиз, збирання та використання доказів на досудовому розслідуванні та у суді.

 

Після завершення занять відбулося обговорення результатів тренінгів  – як підсумок тематичного  підвищення кваліфікації прокурорів.

 

Халімончик Богдан