В Академії відбувся тренінг для слухачів інституту підвищення кваліфікації прокурорів

 

07 листопада 2019 року для слухачів інституту підвищення  кваліфікації прокурорів Національної академії прокуратури України під керівництвом начальника відділу підготовки прокурорів з організації роботи в органах прокуратури та викладання професійної етики Віктора Кощинця проведено 4 годинний тренінг «Вирішення конфліктів в роботі працівників органів прокуратури».

 

 

Проведений тренінг є унікальним продуктом, розробленим науковцями Національної академії прокуратури України та спрямованим на набуття навичок комунікативної компетентності та вдосконаленню умінь щодо запобігання конфлікту інтересів.

 

Тренерами стали викладачі Академії – начальник відділу підготовки прокурорів з організації роботи в органах прокуратури та викладання професійної етики Віктор Кощинець та  викладач цього ж відділу Галина Плясун.

 

 

В умовах динамічних змін в органах прокуратури спостерігається тенденція до збільшення конфліктних ситуацій, що спонукає до знаходження шляхів урегулювання конфліктів. Як найважливіше джерело соціальних змін, конфлікти посідають одне з важливих місць серед типів міжособистісної взаємодії, що потребує опрацювання та продуктивного перетворення, оскільки конструктивне вирішення конфліктів сприяє розвитку соціальної системи в органах прокуратури.

Прес-секретар Національної академії прокуратури України

 

Тронько Ольга