Тренінг для слухачів інституту підвищення кваліфікації прокурорів

28 листопада 2019 року викладачі відділу підготовки прокурорів з підтримання публічного обвинувачення в суді інституту спеціальної підготовки Національної академії прокуратури України кандидат юридичних наук Олена Полегенька та Аревік Абрамянц провели 4-ох годинний тренінг «Судовий розгляд кримінального провадження (моделювання)» для прокурорів управлінь (відділів) підтримання обвинувачення в суді регіональних прокуратур.

 

 

 

 

Тренінг «Судовий розгляд кримінального провадження (моделювання)» проведено у формі ділової гри, з розподілом між слухачами Академії таких ролей: «суддя», «прокурор», «захисник», «свідок», «потерпілий», «обвинувачений». Під  час тренінгу слухачі Академії вирішували індивідуальні завдання та змоделювали судовий розгляд справи за підготовленою фабулою відповідно до обраної ролі.

 

 

 

 

У процесі тренінгового заняття  були відпрацьовані навички участі у змагальному судовому процесі та проаналізовані процесуальні помилки, допущені слухачами Академії під час моделювання судового розгляду кримінального провадження, а також проаналізовано практику застосування рішень Європейського суду з прав людини.

 

 

 

 

Прес-секретар Національної академії прокуратури України

Тронько Ольга