Семінар з проведення допиту/опитування дітей, які постраждали від сексуального насильства

25 листопада 2019 року на базі Національної академії прокуратури України за підтримки керівництва Академії розпочався практичний семінар на тему «Проведення допиту дітей, які постраждали від сексуальної експлуатації, з метою отримати якнайкращі покази під час розслідування». 

 

 

Навчальні заняття з проведення допиту дітей, які постраждали від сексуальної експлуатації, вітальними словами відкрили  представник місії Посольства Великобританії в Україні Хелен Фейзі та заступник Голови Національної поліції України Олександр Фацевич, які привітали учасників з початком роботи семінару та побажали їм цікавого та успішного навчання.

 

«В Україні протягом 2019 року 324 дитини постраждали від злочинів проти статевої свободи та недоторканості. Для нас надважливо мінімізувати можливе травмування психіки дитини, яка постраждала від насильства», – наголосив Олександр Фацевич.

 

 

Від Національної академії прокуратури України у практичному семінарі беруть участь головний науковий співробітник відділу дослідження проблем функціональної діяльності органів прокуратури науково-дослідного інституту Академії  Інна Єрьоменко та старший викладач відділу підготовки прокурорів з процесуального керівництва та криміналістичного  забезпечення досудового розслідування інституту спеціальної підготовки Академії  Леся Європіна.

 

 

Практичний семінар «Проведення допиту дітей, які постраждали від сексуальної експлуатації, з метою отримати якнайкращі покази під час розслідування» триватиме з 25 листопада по 29 листопада 2019 року.

 

Навчання для ювенальних поліцейських, слідчих, прокурорів, соціальних працівників та психологів проведуть висококваліфіковані спеціалісти з Поліцейського коледжу Великої Британії за сприяння Національного агентства з боротьби зі злочинністю Великої Британії (NCA).

 

Прес-секретар Національної академії прокуратури України

Тронько Ольга