Привітання ректора Академії з Днем працівників прокуратури України

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

ПРИЙМІТЬ ЩИРІ ВІТАННЯ З НАГОДИ ПРОФЕСІЙНОГО СВЯТА –

ДНЯ ПРАЦІВНИКІВ ПРОКУРАТУРИ!

 

Наразі Національна академія прокуратури України переживає кардинальні зміни – перетворення в Тренінговий центр прокурорів, але слід розуміти, що життя не стоїть на місці, щось  постійно змінюється.

 

Навчальні заклади класичного типу поступово перестають відповідати вимогам часу, оскільки їм важко постійно підлаштовуватися під нові виклики. Маємо надію, що Академія швидко та остаточно перетвориться на Тренінговий центр за зразком найкращих прокурорських тренінгових центрів світу.

 

Важливими пріоритетами забезпечення ефективної роботи прокурорів є конструктивна взаємодія та постійний обмін досвідом з метою розв’язання проблем, що виникають у повсякденній діяльності прокурора, професійна компетентність та розуміння того, що прокурор повинен поважати, захищати і відстоювати людську гідність та права людини, завжди пам’ятати, що він діє від імені суспільства і в інтересах суспільства.

 

Бажаю завжди залишатися потужним щитом істини, а також незворушними і непохитними професіоналами своєї справи. Бажаю міцного здоров’я, родинного добробуту, миру, спокою та злагоди, успіхів у роботі та благополуччя у житті! Щиро вітаю всіх зі святом!

 

Ректор Національної академії  прокуратури України        

Олександр Толочко

 

 

Тронько Ольга