Зустріч науковців Академії з представниками Консультативної місії Європейського Союзу

09 жовтня 2019 року в Національній академії прокуратури України проведено робочу зустріч науковців Академії з представниками Консультативної місії Європейського Союзу. Під час робочої зустрічі відбулося конструктивне обговорення плану та методики розробки програми тренінгів для слухачів та працівників Тренінгового центру прокурорів, який буде створено на базі Національної академії прокуратури України.

 

 

Під час робочої зустрічі ректор Національної академії прокуратури України Олександр Толочко розповів  про перспективи створення Тренінгового центру прокурорів: «У світі вже давно прослідковується тенденція — закриття профільних навчальних закладів прокуратури та перехід до тренінгових центрів чи їх аналогів. Навчальні заклади класичного типу поступово перестають відповідати вимогам часу. В розвинутих країнах тренери, які викладають у тренінгових центрах, на базі таких центрів складають спеціальні іспити для виявлення та підвищення свого рівня кваліфікації. Крім того, після проходження тренінгів відбувається опитування прокурорів, які проходили той чи інший тренінг. В спеціальних анкетах вони ставлять свої оцінки тренеру та зазначають, чи корисним був для них конкретний тренер та його предмет. У підсумку, керівництво тренінгових центрів вирішує, продовжувати співробітництво з тим чи іншим тренером або ні. Ведеться також відповідна база тренерів. Думаю, що така система буде запроваджена і у нас».

 

 

У ході робочої зустрічі було досягнуто домовленостей щодо розробки  тренінгових занять в межах дії проєкту «Підтримка реформ у галузі верховенства права в Україні у сферах діяльності поліції, прокуратури та належного врядування» (ПРАВО-Поліція), який впроваджується Управлінням ООН з обслуговування проєктів (ЮНОПС) у партнерстві з Консультативною місією Європейського Союзу КМЄС в Україні за фінансової підтримки Європейського Союзу.

 

 

Прес-секретар Національної академії прокуратури України

 

 

 

 

Тронько Ольга