Завершено підвищення кваліфікації слухачів дистанційної форми навчання Академії

 

11 жовтня 2019 року в Національній академії прокуратури України завершилося навчання з підвищення кваліфікації слухачів дистанційної форми навчання – прокурорів місцевих прокуратур.

 

 

З вітальним словом до присутніх звернулися ректор Національної академії прокуратури України Олександр Толочко, директор інституту підвищення кваліфікації прокурорів Академії Валентин Неділько та начальник відділу організації та координації навчально-методичної роботи управління організаційно-аналітичного забезпечення та контролю Академії Анатолій Мозоль.

 

 

 

 

 

Від імені слухачів виступив прокурор Городоцької місцевої прокуратури Хмельницької області Іван Лежнін, який висловив подяку керівництву та викладацькому складу Академії за високий рівень організації проведення навчання та за можливість ділитись власним досвідом і під різним кутом розглядати конкретні практичні задачі повсякденної діяльності прокурора.

 

 

 

 

 

 

 

Підвищення кваліфікації слухачів дистанційної форми навчання завершилися захистом випускних робіт та врученням слухачам свідоцтв про підвищення кваліфікації в Національній академії прокуратури України.

 

 

 

 

 

 

 

Вперше для слухачів дистанційного навчання було запроваджено та проведено підсумковий контроль знань у формі захисту реферативного повідомлення про проведене дослідження науково-практичної проблеми у сфері прокурорської діяльності. Процес захисту реферативних робіт, їх обговорення, вільне спілкування слухачів з викладачами викликало жвавий професійний інтерес серед слухачів Академії. Всі реферативні повідомлення були прорецензовані викладачами Академії та успішно захищені слухачами інституту підвищення кваліфікації прокурорів.

 

Прес-секретар Національної академії прокуратури України

 

Тронько Ольга