Завершено навчання з підвищення кваліфікації

04 жовтня 2019 року в Національній академії прокуратури України завершилося навчання з підвищення кваліфікації прокурорів відділів організації прийому громадян, розгляду звернень та запитів прокуратур регіонального рівня та державних службовців місцевих прокуратур.

 

     

 

На урочистому заході з цієї нагоди були присутні директор інституту підвищення кваліфікації прокурорів Національної академії прокуратури України Валентин Неділько, начальник відділу організації та координації навчально-методичної роботи управління організаційно-аналітичного забезпечення та контролю Академії Анатолій Мозоль та начальник відділу підвищення кваліфікації державних службовців органів прокуратури Академії Наталія Наулік.

 

 

 

Від імені слухачів подяку керівництву та викладацькому складу Академії за високий рівень організації проведення навчання, застосування сучасних навчальних методик і доброзичливу атмосферу висловив прокурор відділу Прокуратури Полтавської області Сергій Волков.

 

 

 

 

 

 

 

 

Директор інституту підвищення кваліфікації прокурорів Національної академії прокуратури України Валентин Неділько урочисто вручив слухачам свідоцтва і наголосив, що здобуті ними знання будуть корисні у їх практичній діяльності.

 

 

 

Прес-секретар Національної академії прокуратури України

 

 

Тронько Ольга