В Академії відбувся Другий поглиблений міжнародний тренінг для тренерів з відстоювання прав у суді

 

 

З 22 по 24 жовтня 2019 року в Національній академії прокуратури України пройшов Другий поглиблений міжнародний тренінг з відстоювання прав у суді для представників Академії, співробітників органів прокуратури, адвокатів та суддів.

 

 

 

 

 

 

Упродовж трьох днів учасники тренінгу проходили інтенсивний курс із формування навичок адвокації та опановували методику викладання таких тренінгів. Термін «адвокація» використовується для опису навичок, необхідних працівникам органів прокуратури для представлення свідчень та проведення допитів свідків у судовому процесі.

 

 

Тренінг побудований на спеціалізованій теорії з урахуванням практики, що направлена на отримання учасниками необхідних навичок з відстоювання прав у суді та управління складними справами (аналіз провадження, використання структурно підготовлених аргументів, прямий та перехресний допит свідків у суді, тренерські навички тощо), що необхідні для подальшого навчання українських прокурорів.

 

 

 

Особлива увага на тренінгу з відстоювання прав у суді зосереджена на усних виступах через активну участь всіх учасників тренінгу в постановочному судовому процесі. Ці навички є ключовою вимогою просування міжнародних стандартів справедливого судового процесу та є частиною передової практики ЄС у здійсненні правосуддя.

 

 

Другий поглиблений міжнародний тренінг для тренерів з відстоювання прав у суді в Національній академії прокуратури України провели експерти Коледжу судових Іннів Великобританії – баррістери Пітер Біркетт, Сіббі Солтер, Александр дос Сандос та Пітер Сасман за сприяння Консультативної місії Європейського Союзу.

 

 

 

 

 

 

За результатами міжнародного тренінгу для тренерів із відстоювання прав у суді всі учасники  отримали відповідні сертифікати.

 

 

 

 

 

 

 

Прес-секретар Національної академії прокуратури України

Тронько Ольга