Участь представника Академії у засіданні щорічної координаційної платформи «Партнерство заради належного врядування»

11 жовтня 2019 року директор науково-дослідного інституту Національної академії прокуратури України доктор юридичних наук Георгій Попов узяв участь у щорічній координаційній платформі Рамкової програми співпраці між Європейським Союзом та Радою Європи «Партнерство заради належного врядування» для країн Східного партнерства (2019-2021 рр.).

 

   

 

Платформа – механізм забезпечення всеосяжної координації між Радою Європи, Європейським Союзом, представництвом та проєктами Європейського Союзу й національними зацікавленими сторонами і партнерами. До участі в заході були запрошені представники центральних органів виконавчої влади, громадянського суспільства, міжнародних організацій і народні депутати України.

 

Метою щорічної координаційної платформи є презентація та обговорення результатів, досягнутих в Україні в ході реалізації проєктів Рамкової програми протягом 2019 року, зокрема, що стосуються протидії відмиванню коштів та фінансуванню тероризму, боротьби з корупцією, запобіганню дискримінації, мові ворожнечі та нетерпимості, а також забезпеченню доступу жінок до правосуддя тощо.

 

 

 

 

Прес-секретар Національної академії прокуратури України

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Тронько Ольга