Вийшли друком матеріали міжнародної науково-практичної конференції «Професійна підготовка суддів, прокурорів та працівників правоохоронних органів: національний і зарубіжний досвід»

Професійна підготовка суддів, прокурорів та працівників правоохоронних органів: національний і зарубіжний досвід: матеріали міжнародної науково-практичної конференції (19 вересня 2019 року). Київ: Національна академія прокуратури України, 2019. 188 с.

ISBN 978-617-7800-02-5

 

У збірнику матеріалів міжнародної науково-практичної конференції «Професійна підготовка суддів, прокурорів та працівників правоохоронних органів: національний і зарубіжний досвід», співорганізаторами якої виступили Генеральна прокуратура України, Національна академія прокуратури України, Кваліфікаційно-дисциплінарна комісія прокурорів, Національна школа суддів України, Національна академія внутрішніх справ і Офіс Ради Європи в Україні, вміщено вітальні слова та тези доповідей її учасників.

Захід організовано з метою об’єднання зусиль науковців і практичних працівників для визначення стратегічних напрямів удосконалення системи професійної підготовки суддів, прокурорів, працівників правоохоронних органів, що сприятиме формуванню та підвищенню рівня їх фахової компетентності, впровадженню у діяльність принципів верховенства права, захисту прав і свобод людини.

Матеріали міжнародної науково-практичної конференції можуть бути використані у практичній діяльності, науково-дослідній роботі та навчальному процесі.

 

Докладніше з тезами учасників заходу можна ознайомитись за

Володимир Воїнов