Робоча зустріч науковців Академії з представниками Проєкту боротьби з кіберзлочинами «CyberEast»

5 вересня 2019 року в Національній академії прокуратури України проведено робочу зустріч науковців Академії з представниками Проєкту боротьби з кіберзлочинами «CyberEast».

 

На початку зустрічі у своїй вітальній промові  проректор Академії Юрій Севрук поінформував гостей про діяльність Академії, ознайомив присутніх із перспективами діяльності Академії щодо підготовки фахівців з протидії кіберзлочинам, а також організацією освітнього процесу в Академії.

 

  

 

Участь у робочій зустрічі взяли також директор інституту підвищення кваліфікації прокурорів Академії Валентин Неділько, начальник управління організаційно-аналітичного забезпечення та контролю Академії Олег Макарчук, начальник відділу дослідження проблем функціональної діяльності органів прокуратури науково-дослідного інституту Академії Олександр Гладун, начальник відділу міжнародного співробітництва та комунікацій Академії Володимир Першин, викладач відділу підготовки прокурорів з процесуального керівництва та криміналістичного забезпечення досудового розслідування інституту спеціальної підготовки Академії Антон Столітній, науковий співробітник відділу міжнародного співробітництва та комунікацій Академії Катерина Усик, прес-секретар Академії Ольга Тронько.

 

  

 

Від делегації експертів Ради Європи та Консультативної місії Європейського Союзу в Україні на зустрічі були присутні менеджер Проєкту боротьби з кіберзлочинами «CyberEast» Георгій Джохадзе, заступник генерального прокурора Республіки Сербія Бранко Стаменкович, слідчий Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії Майкл Джемейсон, а також радник КМЄС в Україні з питань протидії кіберзлочинності Кирил Мілев.

 

Іноземні експерти представили Проєкт боротьби з кіберзлочинами «CyberEast», спрямований на подальший розвиток правової бази та зміцнення міжнародного співробітництва у сфері кіберзлочинності, а також методик і стратегій боротьби з нею.

 

Наприкінці зустрічі сторони домовилися про обмін освітніми програмами з підготовки фахівців із розслідування кіберзлочинів та проведення тренінгів з цієї тематики. Важливим результатом робочої зустрічі стало обговорення питань подальшого співробітництва Академії з Радою Європи та КМЄС в Україні, а також налагодження взаємодії з провідними експертами з кібербезпеки.

 

 

Тронько Ольга