Генеральний прокурор Руслан Рябошапка представив ректора Національної академії прокуратури України

13 вересня 2019 року Генеральний прокурор Руслан Рябошапка представив колективу Національної академії прокуратури України нового ректора Академії, яким став кандидат юридичних наук, професор Толочко Олександр Миколайович.

 

    

 

При цьому Генеральний прокурор Руслан Рябошапка окреслив основні завдання, які на сучасному етапі стоять перед ректором і Академією. «Перед нами стоїть надважливе завдання – повністю перейти на новий етап розвитку, змінитися, реорганізувати органи прокуратури, які будуть еталоном для всіх правоохоронних органів, що сприятиме позитивним змінам у діяльності правоохоронних органів усієї системи кримінальної юстиції. І, мабуть, одну з ключових ролей у цьому процесі буде відігравати й Академія, на базі якої планується створити Тренінговий центр для працівників не лише органів прокуратури, але й для всіх органів кримінальної юстиції.

 

   

 

Саме тому, Олександре Миколайовичу, – це наше з вами головне задання: спільно з Національним антикорупційним бюро України, Державним бюро розслідувань і Національною поліцією України зробити все можливе для того, щоб Тренінговий центр нового зразка зміг забезпечити належну і якісну підготовку фахівців усіх органів кримінальної юстиції», – наголосив Генеральний прокурор  Руслан Рябошапка.

 

У свою чергу ректор Академії Олександр Толочко подякував Генеральному прокурору за довіру і запевнив, що зробить усе можливе для того, щоби всі надскладні завдання, поставлені перед Академією, були виконані.

 

  

 

Урочисто вручаючи Олександру Толочку свідоцтво ректора Академії, Генеральний прокурор  Руслан Рябошапка наголосив: «Я впевнений, що Академія в надійних руках».

Тронько Ольга