Візит викладачів і слухачів Академії до Посольства Федеративної Республіки Німеччина в Україні

 

31 серпня 2019 року начальник відділу мовної підготовки інституту підвищення кваліфікації прокурорів Національної академії прокуратури України Ольга Нітенко, старший викладач цього ж відділу Ольга Шум разом зі слухачами інституту спеціальної підготовки Академії Оленою Богач та Світланою Щащенко були присутні на дні відкритих дверей Посольства Федеративної Республіки Німеччина в Україні.

 

 

На заході, що мав назву «Німецький сад» та цьогоріч уже вшосте відбувся у Києві, представлено було всі напрями діяльності Німеччини в Україні. Захід урочисто відкрила Надзвичайний і Повноважний Посол Німеччини в Україні пані Анка Фельдгузен, яка подякувала присутнім за виявлену цікавість до історії, культури та діяльності країни, яку вона представляє в Україні.

 

 

У рамках дня відкритих дверей Фонд Ганса Зайделя ініціював арт-виставку «Ми – Україна, біль і надія», присвячену сьогоденню України. Відвідувачі отримали змогу поспілкуватися з представниками німецьких посередницьких організацій (Goethe Institut в Україні, Німецької академічної служби обмінів DAAD, Німецько-української промислово-торговельної палати, Товариства міжнародної співпраці GIZ та Німецького банку розвитку KfW, Німецької школи і Німецького дитячого садка), а також із німецькими політичними фондами.

 

 

Тронько Ольга