Підготовлено восьмий у поточному році випуск журналу «Вісник прокуратури»

На сторінках журналу представники органів прокуратури України звітують про виконану роботу, діляться досвідом, указують на проблемні питання на тих чи інших напрямах прокурорської діяльності та пропонують шляхи їх вирішення.

 

Так, актуальне питання відмежування кримінально караного діяння від адміністративного правопорушення під час порушення правил несення прикордонної служби з огляду на подібний виклад відповідних статей Кримінального кодексу України та Кодексу України про адміністративні правопорушення порушує військовий прокурор Павло Бурлака – працівник Військової прокуратури Західного регіону України.

 

Керівник Прилуцької місцевої прокуратури Богдан Зарічанський і прокурор цієї ж прокуратури Олександр Борисенко у статті «Досудове розслідування кримінальних правопорушень, пов’язаних із незаконною порубкою лісу в Україні, в умовах законодавчих змін» діляться досвідом організації процесуального керівництва у кримінальних провадженнях зазначеної категорії та пропонують комплекс правових методів для організації проведення у цих провадженнях першочергових слідчих дій.

 

До актуального питання посилення відповідальності за злочини проти неповнолітніх звертається начальник відділу ювенальної юстиції Прокуратури Житомирської області Оксана Кайданович у статті «Актуальність заходів щодо посилення покарання за статеві злочини стосовно малолітніх та неповнолітніх з метою гарантування прав дітей на свободу та особисту недоторканність».

 

Добіркою матеріалів ілюструється діяльність Національної академії прокуратури України. Зокрема, висвітлено інформацію про заходи з нагоди  святкування 28-ї річниці незалежності України, а саме: нагородження працівників відзнаками Генерального прокурора України та ректора Національної академії прокуратури України; інформаційно-освітній захід у форматі «Що? Де? Коли?»; виставку декоративного та ужиткового мистецтва «Україна – це ми»; турнір на Кубок ректора Академії з мініфутболу; атлетичну естафету «Швидкість, міцність, влучність».

 

Анонсуються наукові заходи, проведення яких заплановане на вересень цього року в Академії. Також традиційно вміщено інформацію про навчальні та наукові видання, які вийшли друком останнього місяця літа.

 

Халімончик Богдан