Підготовлено науково-практичний посібник «Основи міжнародного гуманітарного права для прокурора (з довідковими матеріалами)»

Основи міжнародного гуманітарного права для прокурора (з довідковими матеріалами): науково-практичний посібник / кол. авт. Київ: Національна академія прокуратури України, 2019. 234 с.

 

ISBN 978-617-7500-91-8

 

У науково-практичному посібнику висвітлено актуальні для України аспекти міжнародного гуманітарного права, розкрито організацію роботи Міжнародного кримінального суду, зокрема стосовно розгляду ним заяв щодо ситуації в Україні, висвітлено особливості контактування органів прокуратури України із Секретаріатом і Прокурором Міжнародного кримінального суду, проаналізовано особливості відповідальності за порушення норм міжнародного гуманітарного права з огляду на національну судову практику.

 

Автори підготували довідкові матеріали, що стосуються звичаєвого міжнародного гуманітарного права, міжнародних актів і національного законодавства з цих питань, навели приклади міжнародної судової практики та рішення Європейського суду з прав людини, підібрали і систематизували акти реагування (резолюції, рішення, доповіді) міжнародних організацій щодо наслідків збройної агресії проти України за 2014–2018 роки.

 

Видання буде корисним для прокурорів, кандидатів на посаду прокурора та правників, які спеціалізуються у сфері міжнародного гуманітарного права, сприятиме вдосконаленню і наближенню законодавства України до сучасних норм міжнародного гуманітарного права, а також реалізації його на практиці.

 

Детальніше зі змістом видання можна ознайомитись за

Халімончик Богдан