Участь представника Академії у семінарі «Проблемні питання застосування законодавства з питань державної служби в органах прокуратури»

12 липня 2019 року начальник відділу підвищення кваліфікації державних службовців органів прокуратури інституту підвищення кваліфікації прокурорів Національної академії прокуратури України Наталія Наулік разом із виконувачем обов’язків начальника відділу роботи з кадрами прокуратури Харківської області Сергієм Пономаренком і прокурором цього відділу Мариною Ходаковою взяла участь у семінарі «Проблемні питання застосування законодавства з питань державної служби в органах прокуратури», що відбувся у прокуратурі Харківської області.

 

  

 

Семінар було проведено для державних службовців органів прокуратури Харківської області та їх керівників. Наталія Наулік виступила з доповіддю «Питання правового статусу та особливостей проведення щорічного оцінювання державного службовця органів прокуратури, а також порядок проведення конкурсу на зайняття вакантних посад державної служби в регіональних і місцевих прокуратурах».

 

На семінарі основну увагу було приділено розгляду питань про:

правовий статус державних службовців органів прокуратури;

 

особливості проведення щорічного оцінювання державних службовців органів прокуратури;

 

порядок ведення та зберігання особових справ і трудових книжок, вимоги до посадових інструкцій державних службовців органів прокуратури України.

 

Тронько Ольга