Ректор Академії Михайло Лошицький відкрив дводенний правовий практикум

09 липня 2019 року в Національній академії прокуратури України розпочав роботу дводенний правовий практикум «Правові позиції Європейського Суду з прав людини та Суду Європейського Союзу. Право на мирне володіння майном: європейський та національний досвід», акредитований Експертною радою з питань акредитації та сертифікації при Національній асоціації адвокатів України.

 

     

 

Відкрив захід ректор Національної академії прокуратури України, доктор юридичних наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України Михайло Лошицький, який щиро привітав учасників правового практикуму і побажав усім наснаги, успіху і конструктивної роботи. «Бажаю, щоби час, проведений у стінах Національної академії прокуратури України, пройшов із користю для кожного, і всі учасники наукового заходу збагатилися новими думками, ідеями і знаннями», – наголосив Михайло Лошицький.

 

     

 

На пленарному засіданні правового практикуму з вітальним словом до присутніх звернувся почесний гість заходу представник Президента України у Верховній Раді України, доктор юридичних наук, професор, член-кореспондент Національної академії правових наук України, заслужений діяч науки і техніки України Руслан Стефанчук, який зазначив, що сьогоднішній захід є дуже важливим, оскільки об’єднав людей справи, людей, які прагнуть до змін у країні, і присвячений обговоренню актуальних питань правової реформи в державі: реформи конституційних засад, реформи судоустрою, реформи правоохоронних органів, а також питань, пов’язаних із перехідним правосуддям на окупованих територіях. Крім того, Руслан Стефанчук наголосив, що працівники Національної академії прокуратури України та кожен присутній учасник цього правового практикуму – це фахівці високого рівня, які мають необхідні знання, навички та вміння у цих сферах, і запросив присутніх долучитися до дискусій і участі в заходах, що проводяться Національною академією прокуратури України, юридичним журналом «Право України», юридичним порталом «Ratio Decidendi» та іншими професійними організаціями.

 

     

 

Правовий практикум об’єднав різну наукову аудиторію, зокрема на заході присутні судді, представники Міністерства юстиції України, працівники органів прокуратури України, науковці, адвокати, провідні вчені, викладачі закладів вищої освіти. Крім того, більше двохсот фахівців у галузі права виявили бажання спостерігати за науковим заходом онлайн.

 

Організаторами правового практикуму виступили: Національна академія прокуратури України, юридичний журнал «Право України» та юридичний портал «Ratio Decidendi», співорганізатором − Національна асоціація адвокатів України.

Тронько Ольга