Підготовлено до друку матеріали круглого столу «Державна служба в Україні: шляхи реформування»

Державна служба в Україні: шляхи реформування: матеріали круглого столу (22 травня 2019 року). Київ: Національна академія прокуратури України, 2019. 186 с.

ISBN 978-617-7500-87-1

 

У збірнику матеріалів круглого столу, співорганізаторами якого виступили Генеральна прокуратура України, Національне агентство України з питань державної служби, Національна академія прокуратури України та Державне бюро розслідувань, вміще­но виступи і тези доповідей його учасників.

 

У заході взяли участь представники міністерств та інших центральних органів виконавчої влади, зокрема Національного агентства з питань запобі­гання корупції, керівники регіональних і місцевих прокуратур, викладачі й науковці закладів вищої освіти України та європейських держав, громадські діячі, експерти.

 

Круглий стіл організовано з метою об’єднання зусиль науковців і практичних працівників для розв’язання проблем реформування державної служби в Україні, а також вироблення рекомендацій щодо удосконалення національного законодавства.

 

Матеріали заходу можуть бути використані у практичній діяльності органів державної влади та місцевого самоврядування, науково-дослідній роботі та навчальному процесі спеціалізованих навчальних закладів.

 

Детальніше з виступами і тезами доповідей учасників круглого столу «Державна служба в Україні: шляхи реформування» можна ознайомитись за посиланням:

Володимир Воїнов