Завершення навчання з підвищення кваліфікації прокурорів місцевих прокуратур

7 червня 2019 року в Національній академії прокуратури України завершився курс навчання з підвищення кваліфікації прокурорів місцевих прокуратур з питань здійснення процесуального керівництва та підтримання  публічного обвинувачення в суді.

 

  

 

Ректор Національної академії прокуратури України Михайло Лошицький привітав слухачів із завершенням навчання з підвищення кваліфікації, висловивши сподівання, що навчання в Академії було корисним та цікавим. Ректор Академії Михайло Лошицький також побажав прокурорам, щоб отримані в процесі навчання знання та професійні навички «стали ще однією сходинкою на шляху кар’єрного зростання кожного».

 

  

 

На заході були присутні  директор інституту підвищення кваліфікації прокурорів Академії Валентин Неділько, начальник відділу організації та координації навчально-методичної роботи управління організаційно-аналітичного забезпечення та контролю Академії Анатолій Мозоль і заступник начальника відділу підготовки прокурорів з організації роботи в органах прокуратури та викладання професійної етики Академії Валерій Кравчук. 

 

  

 

Михайло Лошицький урочисто вручив слухачам свідоцтва про проходження курсу підвищення кваліфікації та наголосив, що правознавцям необхідний постійний розвиток і самовдосконалення, а знання та професійні навички, отримані під час навчання, неодмінно будуть корисними в практичній діяльності прокурорів.

 

 

Тронько Ольга