В Академії завершилися навчання за професійною програмою підвищення кваліфікації для прокурорів місцевих прокуратур

14 червня 2019 року в Національній академії прокуратури України завершився курс підвищення кваліфікації слухачів дистанційної форми навчання з питань здійснення процесуального керівництва та підтримання публічного обвинувачення в суді.

 

  

 

З успішним закінченням навчання слухачів привітав ректор Національної академії прокуратури України Михайло Лошицький, наголосивши на тому, що керівництво Академії докладає всіх зусиль для створення комфортних умов для навчання з метою поглиблення теоретичних знань та удосконалення практичних навичок слухачів.

 

  

 

Теплі привітання, радість та хвилювання, позитивні емоції всіх присутніх створювали піднесену святкову атмосферу в залі.

 

  

 

Під час урочистого вручення свідоцтв про проходження курсу підвищення кваліфікації ректор Академії Михайло Лошицький привітав слухачів з успішним закінченням навчання та побажав успіхів у подальшій професійній діяльності, висловивши сподівання, що «отримане свідоцтво про підвищення кваліфікації стане ключиком, що відчинятиме будь-які двері на шляху до вашої професійної мети».

 

  

 

Від імені слухачів прокурор Криворізької місцевої прокуратури № 3 Дніпропетровської області Тетяна Чеботова висловила подяку за високий рівень організації проведення навчання, застосування сучасних навчальних методик і доброзичливу атмосферу.

 

На заході були присутні директор інституту підвищення кваліфікації прокурорів Академії Валентин Неділько, начальник відділу організації та координації навчально-методичної роботи управління організаційно-аналітичного забезпечення та контролю Академії Анатолій Мозоль і начальник відділу підвищення кваліфікації військових прокурорів Академії Микола Туркот. 

 

 

Тронько Ольга