В Академії розпочалися навчання за професійною програмою підвищення кваліфікації для прокурорів місцевих прокуратур

10 червня 2019 року в Національній академії прокуратури України розпочався завершальний етап курсу підвищення кваліфікації слухачів дистанційної форми навчання. Цикл навчальних занять проходитиме з 10 по 14 червня 2019 року.

 

       

 

 

Перед слухачами курсу підвищення кваліфікації з оглядовою лекцією виступили перший проректор з навчально-методичної та наукової роботи Академії Сергій Мінченко, проректор Академії Юрій Севрук і директор інституту підвищення кваліфікації прокурорів Академії Валентин Неділько, які побажали слухачам успішного навчання, що стане запорукою здобуття необхідних знань, умінь та навичок.

 

Із вступним словом до учасників навчань звернувся перший проректор з навчально-методичної та наукової роботи Академії Сергій Мінченко, зазначивши, що для слухачів створені всі необхідні умови для навчання, самостійної підготовки, відпочинку, занять спортом, а також побутові умови. Проректор Академії Юрій Севрук наголосив на важливості дотримання слухачами професійної етики та поведінки прокурорів.

 

      

 

Після закінчення навчання слухачі отримають свідоцтва про проходження курсу підвищення кваліфікації з питань здійснення процесуального керівництва та підтримання  публічного обвинувачення в суді.

Тронько Ольга