Участь представників Академії в Підсумковій конференції проекту Ради Європи «Подальша підтримка реформи кримінальної юстиції в Україні»

13 червня 2019 року відбулася Підсумкова конференція проекту Ради Європи на тему «Подальша підтримка реформи кримінальної юстиції в Україні», що фінансується Урядом Данії за підтримки Генеральної прокуратури України.

 

  

 

Національну академію прокуратури України на заході представляли проректор Юрій Севрук, директор науково-дослідного інституту Георгій Попов, директор інституту спеціальної підготовки Віра Шулякова, начальник відділу дослідження проблем прокурорської діяльності у сфері міжнародного права та впровадження практики Європейського суду з прав людини Вероніка Плотнікова, старший викладач відділу підвищення кваліфікації військових прокурорів Олена Єні.

 

  

 

Юрій Севрук виступив з доповіддю на тему «Зміни в управлінні знаннями у прокуратурі в межах діяльності Проекту: забезпечення якості та сталості», а Вероніка Плотнікова у своїй доповіді приділила наголосила на необхідності постійного підвищення професійної спроможності прокурорів.

 

  

 

Метою Підсумкової конференції Ради Європи «Подальша підтримка реформи кримінальної юстиції в Україні» є підбиття підсумків роботи Проекту протягом більш ніж п’яти років. Основними бенефеціарами Проекту виступили Генеральна прокуратура України та Національна академія прокуратури України.

 

Тронько Ольга