Робоча зустріч представників Академії та Ради Європи «Результативність професійної підготовки у сфері прав людини в Національній академії прокуратури України»

12 червня 2019 року в Національній академії прокуратури України відбулася робоча зустріч представників Академії та Ради Європи, присвячена обговоренню звіту «Результативність професійної підготовки у сфері прав людини в Національній академії прокуратури України».

 

Оцінювання результативності професійної підготовки у сфері прав людини в Національній академії прокуратури України – це спільна ініціатива Академії та Ради Європи в рамках проекту «Подальша підтримка реформи кримінальної юстиції в Україні», що фінансується Урядом Данії за підтримки Генеральної прокуратури України та Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів.

 

  

 

Оцінювання результативності професійної підготовки проводилося групою експертів, до складу якої ввійшли директор науково-дослідного інституту Академії Георгій Попов, начальник відділу дослідження проблем прокурорської діяльності у сфері міжнародного права та впровадження практики Європейського суду з прав людини Академії Вероніка Плотнікова, старший викладач відділу підвищення кваліфікації військових прокурорів Академії Олена Єні та міжнародні консультанти, залучені Радою Європи.

 

 

  

 

Ініціатива здійснювалася з жовтня 2018 року по березень 2019 року. Предметом обговорення учасників робочої зустрічі стали результати, висновки та рекомендації за підсумками оцінювання на основі всеохоплюючого процесу збирання та аналізу даних, що відповідає міжнародним стандартам у сфері оцінювання. Метою оцінювання є створення підґрунтя для вдосконалення роботи Академії в розбудові культури прав людини серед прокурорів в Україні.

 

 

Тронько Ольга