Дистанційна участь представників Академії у навчально-методичному семінарі в прокуратурі Івано-Франківської області

7 червня 2019 року в прокуратурі Івано-Франківської області відбувся навчально-методичний семінар «Реалізація повноважень прокурорів як спеціально уповноважених суб’єктів у сфері протидії корупції. Проблемні питання забезпечення участі у розгляді справ про адміністративні правопорушення, пов’язані з корупцією» у режимі відеоконференцзв’язку.

 

На запрошення керівництва прокуратури Івано-Франківської області участь у заході взяли начальник відділу підвищення кваліфікації прокурорів з питань запобігання корупції інституту підвищення кваліфікації прокурорів Національної академії прокуратури України, доктор юридичних наук, доцент Зоя Загиней, яка виступила з доповіддю «Суб’єктивна сторона складів адміністративних правопорушень, пов’язаних з корупцією: теоретичні та прикладні аспекти» та старший викладач цього ж відділу Ольга Загорська із доповіддю «Розгляд судами справ про адміністративні правопорушення, пов’язані з корупцією: темпоральні особливості». Окрім того, на семінарі обговорювалися питання стану протидії корупції в Івано-Франківській області, організації виконання прокурором повноважень як спеціально уповноваженого суб’єкта у сфері протидії корупції поза межами кримінального провадження та шляхи їх вирішення; взаємодії органів прокуратури області з Управлінням захисту економіки в області Департаменту захисту економіки Національної поліції України та Івано-Франківського управління Департаменту внутрішньої безпеки Національної поліції України; закриття судами справ про адміністративні правопорушення, пов’язані з корупцією. Також на заході відбулося інтерактивне навчання – інсталяція судового засідання.

 

Наприкінці семінару його учасники обмінялися думками, обговорили проблеми, які виникають під час розгляду справ про адміністративні правопорушення, пов’язані з корупцією.

 

Тронько Ольга