Вийшов друком науково-практичний посібник «Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням кримінальних правопорушень, вчинених із застосуванням вогнепальної зброї»

Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням кримінальних правопорушень, вчинених із застосуванням вогнепальної зброї: наук.-практ. посіб. / Туркот М.С., Ізотов О.І., Севрук Ю.Г. та ін.; за ред. Ю.Г. Севрука. – Київ: Національна академія прокуратури України, 2019. – 372 с.

 

ISBN 978-617-7500-82-6

 

У науково-практичному посібнику розглянуто питання організації та здійснення процесуального керівництва досудовим розслідуванням кримінальних правопорушень, які вчинено з використанням вогнепальної зброї.

 

Авторами досліджено поняття, класифікацію, конструктивні особливості вогнепальної зброї та умови правомірності її застосування; кримінально-правові та криміналістичні особли­вості характеристики злочинів, які вчинено з використанням вогнепальної зброї. Запропонова­но алгоритм діяльності представників сторони обвинувачення у кримінальному провадженні на початковій та подальших стадіях досудового розслідування.

 

Видання буде корисним для працівників прокуратури та інших правоохоронних органів, суддів, адвокатів, слухачів і студентів юридичних навчальних закладів вищої освіти, а також усіх, хто цікавиться діяльністю прокурора у кримінальному провадженні.

Халімончик Богдан