Візит Президента Апеляційного суду міста Сантьяго Республіки Чилі до Академії

28 травня 2019 року Національну академію прокуратури України відвідав Президент Апеляційного суду міста Сантьяго Республіки Чилі, професор юридичного факультету Університету Тарапака Хав’єр Анібал Мойя Куадра. У ході зустрічі пан Хав’єр Мойя та ректор Національної академії прокуратури України, доктор юридичних наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України Михайло Лошицький за участю представників Академії обговорили питання подальшого співробітництва. Конструктивним наслідком цього обговорення стало укладення Договору про співпрацю між Університетом Тарапака та Національною академією прокуратури України.

 

  

 

Президент Апеляційного суду міста Сантьяго Республіки Чилі, професор юридичного факультету Університету Тарапака Хав’єр Анібал Мойя Куадра виступив із лекцією на тему «Реформа судової системи в Чилі та її успіхи на сьогодні», а також поспілкувався з викладачами та слухачами Національної академії прокуратури України.

 

  

 

Захід відбувся за підтримки керівника Благодійного фонду соціального та інноваційного розвитку Надії Ратке в рамках укладеного Договору про співпрацю між Національною академією прокуратури України та Благодійною організацією «Благодійний фонд соціального та інноваційного розвитку». Започаткована співпраця сприятиме підвищенню рівня професійної підготовки та юридичної освіти й науки, зокрема працівників органів прокуратури.

 

 

Тронько Ольга