Укладення Договору про співпрацю з Благодійною організацією «Благодійний фонд соціального та інноваційного розвитку»

21 травня 2019 року в Національній академії прокуратури України відбулася робоча зустріч, конструктивним наслідком якої стало укладення Договору про співпрацю між Академією і Благодійною організацією «Благодійний фонд соціального та інноваційного розвитку».

 

 

Перший проректор з навчально-методичної та наукової роботи Академії Сергій Мінченко і керівник Благодійної організації «Благодійний фонд соціального та інноваційного розвитку» Надія Ратке домовилися про активну взаємодію, зокрема в питаннях організації та проведення спільних науково-практичних конференцій і семінарів.

 

Основним напрямом діяльності Благодійної організації «Благодійний фонд соціального та інноваційного розвитку» є розроблення навчальних програм з урахуванням досвіду європейських країн. Так, «Благодійним фондом соціального та інноваційного розвитку» організовано візит до Академії 28 травня 2019 року Президента Апеляційного суду Чилі Хав’єра Мойя, який виступить перед слухачами Академії з лекцією «Реформа судової системи в Чилі та її успіхи на сьогодні».

 

Започаткована співпраця сприятиме підвищенню рівня професійної підготовки та юридичної освіти й науки, зокрема працівників органів прокуратури.

 

 

Халімончик Богдан