Ректор Національної академії прокуратури України Михайло Лошицький взяв участь у міжнародній конференції Академії Генеральної прокуратури Республіки Узбекистан

16-17 травня 2019 року ректор Національної академії прокуратури України Михайло Лошицький на запрошення керівництва Академії Генеральної прокуратури Республіки Узбекистан узяв участь у міжнародній конференції «Підвищення наукового і освітнього потенціалу у сфері правоохоронної діяльності: сучасні тенденції і перспективи», присвяченій першій річниці заснування Академії Генеральної прокуратури Республіки Узбекистан. Цей міжнародний захід проведено за сприяння Програми розвитку ООН (ПРООН), Координатора проектів ОБСЄ в Узбекистані і МНПО «Регіональний діалог».

 

Міжнародна конференція організована з метою створення платформи для обговорення наукових досягнень, результатів впровадження інноваційних підходів у науці та освіті, обміну досвідом та розроблення пропозицій щодо вдосконалення системи підготовки фахівців правоохоронної сфери.

 

У своїй доповіді на пленарному засіданні міжнародної конференції ректор Національної академії прокуратури України, доктор юридичних наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України Михайло Лошицький детально зупинився на особливостях підготовки спеціалістів для органів прокуратури України в Національній академії прокуратури України.

 

Під час роботи конференції було обговорено питання співпраці з метою об’єднання інтелектуального потенціалу, використання сучасних технологій у процесі підготовки юридичних кадрів, удосконалення науково-освітньої діяльності у сфері протидії корупції та профілактики правопорушень, а також забезпечення управління якістю освітнього процесу.

 

У конференції взяли участь керівники та співробітники агентств ООН, Координатора проектів ОБСЄ в Узбекистані, Німецького фонду міжнародного правового співробітництва (IRZ), профільних міжнародних науково-освітніх установ, які здійснюють підготовку кадрів у сфері правоохоронної діяльності та боротьби з корупцією, а також міжнародні експерти в галузі освіти і науки.

 

 

У ході міжнародної зустрічі між керівництвом Національної академії прокуратури України та Академії Генеральної прокуратури Республіки Узбекистан досягнуто домовленостей про співпрацю у галузі освітньої і науково-технічної діяльності з метою вдосконалення системи професійної підготовки юридичних кадрів відповідно до міжнародних інноваційних підходів.

 

Володимир Воїнов