Представник Академії взяв участь у науково-практичній конференції в Інституті Управління державної охорони України Київського національного університету імені Тараса Шевченка

16 травня 2019 року старший викладач відділу підвищення кваліфікації військових прокурорів Інституту підвищення кваліфікації прокурорів Національної академії прокуратури України Ганна Ганова взяла участь у ІІІ Підсумковій науково-практичній конференції „Реформування національної безпеки: історія, сучасність, перспективи”, проведеній на базі Інституту Управління державної охорони України Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

 

На зазначеному науковому заході обговорювалися правові засади забезпечення національної безпеки, її історичні, теоретичні та методологічні аспекти, пов’язані з цим психолого-педагогічна та гендерна проблематика.

 

Ганна Ганова виступила з доповіддю „Правова регламентація особистого періоду”. Вона наголосила на тому, що єдине трактування наявності особливого періоду впливає на соціальні гарантії для певних осіб, кваліфікацію адміністративних і кримінальних правопорушень, порядок відбування військовослужбовцями покарання. Зважаючи на це, вироблення єдиного підходу до визначення моменту початку і завершення в державі особливого періоду є актуальним.

 

Халімончик Богдан