Працівники Національної академії прокуратури України взяли участь у проведенні виїзних занять з підвищення кваліфікації

Згідно з пропозицією прокурора Донецької області Бондаренка Є.В. відповідно до наказу ректора Національної академії прокуратури України у період з 22 квітня по 17 травня 2019 року відбулося підвищення кваліфікації працівників прокуратури Донецької області.

 

Навчання проводилося шляхом дистанційного опрацювання  навчального матеріалу з питань доказування у кримінальному провадженні з подальшим підсумковим контролем у формі виїзних практичних занять.

 

 

Зокрема, 15 і 16 травня 2019 року в прокуратурі області відбулися тренінгові заняття з прокурорами з питань проведення прямого, перехресного та одночасного допиту в порядку ст. 225 КПК України та у суді. Під час занять були присутні  працівники військової прокуратури Маріупольського гарнізону прокуратури об’єднаних сил.

 

Виконуючи практичні завдання, прокурори відпрацьовували тактичні прийоми з використання доказової бази у суді, висловлення власної позиції стосовно наведених  протилежною стороною аргументів тощо. При цьому слухачі застосовували практику Європейського суду з прав людини та національних судів.

 

До проведення занять залучалися представники відділу підвищення кваліфікації військових прокурорів інституту підвищення кваліфікації прокурорів Національної академії прокуратури України – Микола Туркот і Валерій Дяченко.

 

 

 

За результатами виїзного підвищення кваліфікації усі працівники прокуратури Донецької області, які брали участь у навчанні, отримали свідоцтва про підвищення кваліфікації.

 

Окрім того, у цей же період представники Національної академії прокуратури України взяли участь у проведенні експертами Міжнародного комітету Червоного Хреста в Україні курсу занять з міжнародного гуманітарного права. Заняття так само проводилися з прокурорами, які брали участь у підвищенні кваліфікації.

 

Халімончик Богдан