Підготовлено матеріали І Міжнародної науково-практичної конференції «Захист прав людини: міжнародний та вітчизняний досвід»

Захист прав людини: міжнародний та вітчизняний досвід: матеріали І Міжнародної науково-практичної конференції (16 травня 2019 року). – Київ: Національна академія прокуратури України, 2019. – 712 с.

 

ISBN 978-617-7500-81-9

 

У збірнику вміщено тези учасників І Міжнародної науково-практичної конференції «Захист прав людини: міжнародний та вітчизняний досвід», співорганізатори якої – Генеральна прокуратура України, Національна академія прокуратури України, Уповноважений Верховної Ради України з прав людини, Консультативна місія Європейського Союзу в Україні, Асоціація українських моніторів дотримання прав людини в діяльності правоохоронних органів.

 

Захід організовано з метою об’єднання зусиль науковців і практичних працівників у розв’язанні проблем забезпечення та захисту прав людини, а також реалізації міжнародних стандартів прав людини, підвищення рівня ефективності застосування Європейської конвенції з прав людини.

 

Детальніше з матеріалами заходу можна ознайомитись за

Халімончик Богдан