Участь представника Академії в семінарі у прокуратурі Хмельницької області

Участь представника Академії в семінарі у прокуратурі Хмельницької області

11 березня 2019 року на базі прокуратури Хмельницької області відбувся семінар „Проблемні питання реалізації повноважень щодо представництва прокурором інтересів держави у суді та участі у розгляді судами справ про адміністративні правопорушення, пов’язані з корупцією” для керівників місцевих прокуратур, їх перших заступників та заступників, прокурорів місцевих прокуратур, відповідальних за здійснення представництва інтересів держави в суді. У заході взяв участь секретар судової палати з розгляду цивільних справ (суддя) Хмельницького апеляційного суду Андрій Костенко.

 

 

Академію представила старший викладач відділу підготовки прокурорів з представництва інтересів держави в суді інституту спеціальної підготовки Наталя Чайковська, яка виступила з доповіддю „Проблемні питання реалізації повноважень щодо представництва прокурором інтересів держави у суді”.

 

Під час семінару було обговорено судову практику та висновки Верховного Суду щодо визначення позивача та підвідомчості спорів під час реалізації представницьких повноважень на захист інтересів держави. Також висвітлено процесуальні питання, пов’язані з підготовкою та пред’явленням позовів, збиранням та поданням доказів. Крім того, значна увага приділялася проблемам обґрунтування наявності підстав для звернення до суду прокурора в інтересах держави.

 

 

За підсумками роботи учасники запропоновали шляхи підвищення ефективності представницької діяльності.

Халімончик Богдан