Проведено тематичні заняття для прокурорів прокуратури Автономної Республіки Крим

30 січня 2019 року в межах  підвищення кваліфікації прокурорів на базі прокуратури Автономної Республіки Крим начальник відділу підвищення кваліфікації прокурорів з питань запобігання корупції інституту підвищення кваліфікації прокурорів Академії Зоя Загиней та начальник відділу дослідження проблем функціональної діяльності органів прокуратури Науково-дослідного інституту Академії Олександр Гладун провели тематичні заняття «Заходи кримінально-правового характеру щодо юридичних осіб».

 

 

Слухачі мали можливість ознайомитися з особливостями провадження щодо юридичних осіб на стадії досудового розслідування та судового провадження про застосування до них заходів кримінально-правового характеру.

 

Присутні на цьому навчальному заході прокурори взяли активну участь у розв’язанні підготовлених для них практичних та тестових завдань, обговорили проблемні питання, які виникли у процесі їх виконання.

 

 

За результатами успішного складання підсумкового іспиту прокурори прокуратури Автономної Республіки Крим, які були зараховані слухачами Інституту підвищення кваліфікації прокурорів Академії, одержали свідоцтва  про закінчення навчання.

 

Халімончик Богдан