Презентовано аналітичне дослідження “Дисциплінарна відповідальність прокурорів в Україні”

29 січня проректор Національної академії прокуратури України Сергій Мінченко та радник ректора Академії Віктор Кощинець взяли  участь у засіданні круглого столу, на якому було презентовано аналітичне дослідження “Дисциплінарна відповідальність прокурорів в Україні”, присвячене вивченню практики притягнення прокурорів до дисциплінарної відповідальності Кваліфікаційно-дисциплінарною комісією прокурорів протягом 2017–2018 років.

 

 

Під час заходу присутні обговорили низку важливих питань, спрямованих на оптимізацію дисциплінарної практики, збереження її єдності та передбачуваності. Йшлося і про судову практику з цього питання та можливі шляхи підвищення рівня ефективності в роботі, зокрема, за рахунок створення системи електронного дисциплінарного провадження, упровадження електронного документообігу й аналітичного функціоналу, а також спрощеної процедури обліку дисциплінарних скарг тощо.

 

 

Учасники круглого столу подякували організаторам за цікавий захід, фахове і змістовне обговорення питань дисциплінарної відповідальності прокурорів.

 

Володимир Воїнов