Круглий стіл з професійної етики та поведінки прокурорів

31 січня 2019 року в Академії відбувся круглий стіл «Професійна етика та поведінка прокурора» для заступників керівників регіональних прокуратур, які відповідають за напрям роботи зі зверненнями та запитами за участю начальника управління внутрішньої безпеки Генеральної інспекції Генеральної прокуратури України Тараса Безрукого та заступника начальника відділу підготовки прокурорів з організації роботи в органах прокуратури Академії, кандидата юридичних наук Валерія Кравчука.

 

 

Під час навчального заняття обговорено практику застосування окремих положень Кодексу професійної етики та поведінки прокурорів. Слухачі обмінялися позитивним досвідом з питань дотримання правил прокурорської етики. Особлива увага приділялася етиці взаємовідносин прокурорів у колективах прокуратур та поза службою. Також проаналізовані зміни та доповнення, внесені за результатами роботи всеукраїнської конференції прокурорів (20–21 грудня 2018 року) до Кодексу професійної етики та поведінки прокурорів.

 

 

Начальник управління внутрішньої безпеки Генеральної інспекції Генеральної прокуратури України Тарас Безрукий довід до слухачів інформацію про практичну роботу очолюваного ним підрозділу, статистичні дані щодо притягнення прокурорів до дисциплінарної відповідальності за дисциплінарними скаргами, поданими Генеральною інспекцією. Також акцентував увагу на особливостях взаємодії Генеральної інспекції з Кваліфікаційно-дисциплінарною комісією прокурорів, зазначив про шляхи удосконалення порядку проведення службових розслідувань в органах прокуратури.

 

 

Халімончик Богдан