Відбудеться конференція «Забезпечення прав і свобод людини в умовах судово-правової трансформації в Україні: ІІ Київський полілог»

 

Координатор проектів ОБСЄ в Україні, Інститут держави та права імені В.М. Корецького НАН України, Національна академія прокуратури України спільно проводять конференцію «Забезпечення прав і свобод людини в умовах судово-правової трансформації в Україні: ІІ Київський полілог», що відбудеться 21 грудня 2018 року в конференц-залі готелю «Русь» (м. Київ, вул. Госпітальна, 4).

 

Початок: роботи заходу – 10.00 година; реєстрації учасників – 9 година 30 хвилин.

 

Під час роботи конференції міжнародні експерти, представники міжнародних організацій і державних органів, практичні працівники, науковці, представники громадянського суспільства обговорюватимуть: напрями антикримінальної політики у контексті забезпечення прав і свобод людини та громадянина; проблеми корупції як загрози національній безпеці України; шляхи вдосконалення судочинства у сфері забезпечення прав і свобод людини та громадянина.

 

Контактні особи:

Кваша Оксана Олександрівна – доктор юридичних наук, професор, провідний науковий співробітник відділу проблем кримінального права, кримінології та судоустрою Інституту держави і права ім. В.М. Корецького НАН України (тел.: (050) 507-45-25, e-mail: ookvasha@gmail.com);

Загиней Зоя Аполлінаріївна – доктор юридичних наук, доцент, начальник відділу кримінально-правових дисциплін Інституту спеціальної підготовки Національної академії прокуратури України (тел.: (093) 327-70-18; e-mail: trostuk@ukr.net).

Халімончик Богдан