В Академії відбулося відкриття тренінгів для слідчих ДБР

В Академії відбулося відкриття тренінгів для слідчих ДБР

3 грудня  2018 року в Національній академії прокуратури України відбулося відкриття тренінгів із питань організації роботи слідчих центрального апарату та територіальних підрозділів Державного бюро розслідувань, які триватимуть із 3 по 21 грудня 2018 року.

 

 

У заході взяли участь директор Державного бюро розслідувань Роман Труба, ректор Академії Михайло Лошицький, проректор Академії Сергій Мінченко та керівник проекту Ради Європи «Посилення імплементації європейських стандартів прав людини в Україні» Вікторія  Гальпєріна

 

У своєму виступі Михайло Лошицький зазначив, що посада слідчого ДБР є значимою та відповідальною, і Національна академія прокуратури України докладе усіх зусиль, щоб навчальний процес був якісним та ефективним.

 

 

Роман Труба повідомив, що з 27 листопада 2018 року Державне бюро розслідувань розпочало свою діяльність як правоохоронний орган і це – результат спільних зусиль керівництва ДБР, Національної академії прокуратури України, представників Ради Європи. Зокрема, директор Державного бюро розслідувань зазначив:  «…у ДБР діє принцип закону, а не принцип прізвищ.  Жодні посади та зв’язки не повинні мати впливу на слідчих. Місія ДБР – притягнення винних до відповідальності незалежно від посад і ресурсів. Працюємо для відновлення  принципу справедливості в суспільстві…».

 

Також керівник ДБР Роман Труба подякував ректору Академії за участь у становленні Державного бюро розслідувань і сприяння у підвищенні інтелектуального рівня його працівників.

 

 

Керівник проекту Ради Європи «Посилення імплементації європейських стандартів прав людини в Україні» Вікторія  Гальпєріна висловила сподівання, що діяльність ДБР буде відповідати стандартам Ради Європи щодо захисту прав людини, подякувала керівникам Академії та ДБР за організацію тренінгів.

 

 

Халімончик Богдан