Підготовлено збірник матеріалів VIII Міжнародної науково-практичної конференції «Протидія злочинності: теорія та практика»

Підготовлено збірник матеріалів VIII Міжнародної науково-практичної конференції «Протидія злочинності: теорія та практика»

Протидія злочинності: теорія та практика: матеріали VIII Міжнародної науково-практичної конференції (26 жовтня 2018 року). – Київ: Національна академія прокуратури України, 2018. – 492 с.

ISBN 978-617-7500-68-0

 

 

У збірнику матеріалів VIII Міжнародної науково-практичної конференції «Протидія злочинності: теорія та практика», співорганізаторами якої виступили Генеральна прокуратура України, Національна академія прокуратури України, Науково-дослідний інститут вивчення проблем злочинності імені академіка В.В. Сташиса Національної академії правових наук України, Консультативна місія Європейського Союзу в Україні та Офіс Ради Європи в Україні, вміщено тези наукових повідомлень і виступів її учасників.

 

Захід, що відбувся 26 жовтня 2018 року в Національній академії прокуратури України, було організовано з метою об’єднання зусиль науковців і практичних працівників для розв’язання проблем протидії злочинності, а також вироблення рекомендацій щодо удосконалення кримінального, кримінально-виконавчого та кримінального процесуального законодавства.

Халімончик Богдан